ממליצים

מניסיון אישי אני יכולה לומר שעשינו את ההחלטה הנכונה, כשבחרנו בתהילה לקריין את המענה הקולי הרשמי שלנו, כחלק ממערך המיתוג המחודש של מרכז שלם כמכון אקדמי יוקרתי העתיד להיות קולג'. תהילה בחורה סופר מקצועית, יסודית,זריזה,אדיבה ושירותית. הקול שלה ניחן במצלול הנכון ויש לה היכולת הדינאמית להתאים ניואנסים דקים התואמים לדרישה. מומלצת מאוד!

אבישג הכט, מנהלת אדמיניסטרטיבית
מרכז שלם
טל. 02-5605523

 

תהילה יקרה
רוצה להודות לך על המקצוענות, הרגישות והאכפתיות. כעת, כשיש לי פנטון מקסים – כל הלקוחות, חברים, משפחה מגיבים ומפרגנים.
בזכותך עליתי עוד שלב למעלה. מומלץ. מומלץ. מומלץ.

נעמי זלצינגר
"היתרון היחסי"
054-7505696

 

תהילה היא פשוט וואוו ענק!
למי שלא מכיר ולא מבין שירים אלי טלפון 0525565551 ואסביר לו בפירוט איך הקטע הזה של הצליל המתנה שהיא בנתה לי לעסק עובד בגדול. קודם כל אני לא צריך להתאמץ, מי שמתקשר יודע לאן הוא הגיע, מבין שהוא הגיע למקום הנכון, ואם היה לו ספק אז הספקות נגמרו, הכל תודות לקולה הערב ולבניית הפתיח המושלם הזה. כל הכבוד לך תהילה, את גדולה!

רונלד רובינס יועץ מס מומחה בדיני מיסים

 

מעולם לא סיפרתי לסובבים אותי ביום יום מה מקצועי ומאז שעשיתי את צליל ההמתנה אצל תהילה עם השם והמקצוע שלי המון אנשים גילו מה אני עושה מבלי שאצטרך לספר כך קרה שמזכירת בית הספר של הבת שלי התקשרה להודיע לי שהיא מרגישה לא טוב, שמעה את הריגנטון וגילתה שאני מעצבת גרפית. היא יצרה לי קישור עם מנהל המתנ"ס של בית הספר ומאז אני בקשר עם המתנ"ס והם עושים אצלי עבודות גרפיקה שונות.

מונה אריאל – מעצבת גרפית
MoonArt גרפיקה אומנותית
0507503539
www.moonart.co.il

 

אם הייתם יודעים כמה תגובות, איך נשמע עסק של בן אדם אחד עם צליל המתנה כמו שתהילה עשתה לי הייתם כבר מזמינים את צליל ההמתנה מהרגע הראשון שפתחתם את העסק. מאז שאנשים מתקשרים ושומעים את צליל ההמתנה בקולה הרך והמענג של תהילה ושומעים תוך כדי המתנה על העסק שלי, מי אני ומה אני עושה התגובות שאני מקבלת הם: שלום,  הגעתי לורד עוז עצמה או למזכירה שלה ? או שחברים שלי וגם לקוחות מתחילים לזמזם לי את צליל ההמתנה שלי, אם קראו לי פעם "ורד, ורדה, ורדית וכו'" היום, כולל החברים הכי טובים קוראים לי "ורד עוז איפור ושיער" מאז צליל ההמתנה הפכתי להיות מותג, זה מהדהד לאנשים בראש, פשוט עושה עבודה שיווקית מצויינת !!!

ורד עוז איפור מקצועי ועיצוב שיער
052-3565682

 

אנחנו, בחברת עופריקס תוכן סלולרי, משתמשים לעיתים בשירותי קריינות לקווי התוכן שלנו והשנה שמחנו להכיר את תהילה וגילינו מה זו רמה אחת מעל כולם… הקול הנעים, העברית הנכונה והנכונות לעשות תיקונים חוזרים כאשר יש שינויים בטקסטים, עשו את העבודה בינינו למהנה ומשתלמת כאחד.
תהילה, שמחתי לעבוד איתך ומקווה שנמשיך ליהנות מכישורי קולך גם בעתיד.

עמוס חדד, מנכ"ל עופריקס תוכן סלולרי מתקדם
טלפון: 077-4340855 | סלולרי: 050-2202333 | פקס: 153-502202333

 

חברתנו משתמשת בשירותיה של תהילה למענים הקוליים של לקוחותינו, אנו זוכים לקולה הנעים של תהילה יחד עם שרות מהיר ומקצועי.
ממליצים בחום.

מאיר מנכ"ל חברת סנקרוליין.
0722460100

 

בשנים האחרונות היה לי העונג להיעזר בשירותיה של תהילה זהר במספר הפקות שעשיתי בתחום הברודקאסט, הפרסום, הטקסים והתדמית.
תהילה קריינית מעולה אשר "חיה" את המקצוע על כל ההיבטים שלו, מגלה הבנה רבה למדיה הספציפית ואיכפתיות מאד כלפי העבודה והלקוח.
מעבר לכך תהילה נחמדה מאד, סבלנית, נטולת "מניירות" וכיף לעבוד איתה!

נמרוד בנצור-נימיץ טי.וי
הסוללים 3, תל אביב